Kategoriler
Uncategorized

Balıketli Bayan Şirin

 

Merhaba, ben Şirin, 24 yaşındayım ve Antep’te yaşıyorum. 1.70 boyundayım, 70 kiloyum. Gaziantep’in Balıketli hatunlarındanım. Görüşmelerimin tamamını kendi evimde ya da otellerde gerçekleştiriyorum. Resimlerin tamamı bana aittir %100 orjinaldir. Aksi taktirde görüşmeyi sonlandırabilirsiniz. Hemen arayıp randevu alabilirsiniz.

Tel: 0539 855 90 18

Burada ev kiraları biraz yüksek olduğu için ve kendi başıma kalma korkum olduğu için yurtta kalıyorum. Tabi birkaç kızın bir arada kaldığı bir ortamda her zaman rahat edemiyorum ama yine de yalnız başıma yaşamaktan iyidir.

 

Hayatımın büyük bir çoğunluğunu üniversite okuduğum için okulda geçiriyorum. Bilgisayar programcılığı 2. sınıf öğrencisi olarak okuluma devam ediyorum. Hafta içi her gün belirli saatlerde okula gittiğim için ancak hafta sonlarında tam olarak boşa çıkıyor ve kendime vakit ayırıyorum.

 

Okula gitmediğim zamanlardaki en büyük eğlencem ise ev arkadaşlarımla birlikte vakit geçirmektir. Kız arkadaşlarımla birlikte genellikle hafta sonları bir kafeye giderek orada farklı oyunlar oynar ve eğlenceli zamanlar geçiririz. Bu yüzden hafta sonlarını bende birçok öğrenci gibi çok seviyorum. Bunun dışında yine arkadaşlarımla alışveriş merkezlerine giderek üstüme başıma bir şeyler almak ve para harcamak da en büyük zevklerim arasındadır.

 

Özel hayatım ise şimdilik oldukça hareketsiz. Yani yaşım çok büyük olmadığı için şimdiye kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. Erkek arkadaşım oldu tabi ki ama sevgilim diyebileceğim birisi çıkmadı karşıma. Ancak Bayan Öykü olarak okulum bitene kadar ben de dürüst, yakışıklı, hoşlanabileceğim ve âşık olabileceğim birisiyle tanışacağımı tahmin ediyorum.

 

Kategoriler
Uncategorized

Bayan Nihan

Selamlar, Ben Bayan Nihan, 24 yaşındayım. Ailemle birlikte Antep’te yaşıyorum. Annem ve babam ile birlikte. Tek çocuğum. Başka kardeşim yok. Tıp eğitimi alıyorum. Şu anda 4.sınıftayım. Ve doktorluk çocukluğumdan beri hayalimdi benim. Küçükken ne olmak istersin sorusuna verdiğim yanıt hep aynıydı. Doktor olmak. Şimdi de çocuk doktoru olacağım günleri iple çekiyorum.

 

Gecen yıl fakültede tanıştığım bir erkek arkadaşım vardı Fakat güven sorunu yüzünden ayrıldık ve şuan da yalnızım. Tekrar güvenebileceğim biri olursa yenide bir ilişkiye başlamak istiyorum ama güven çok zor kazanılan bir duygu. Bakalım hayat bana neler getirecek. Tatillerimi ailemle beraber güneyde sıcak yerlerde ve deniz kenarlarında geçirmeyi çok seviyorum. Yüzmeyi çok severim çünkü. Balık gibi yüzerim sudan çıkmam çocukluğumdan beri. Derslerim çok ağır olduğu için kitap okumaya pek zaman ayıramıyorum maalesef. Ama tiyatro ve sinema olmazsa olmazlarımdandır. Ayda iki ya da üç kere mutlaka gitmeye özen gösteririm. Sinemada en çok gerilim ve korku tarzı filmleri severim. Evet, korkuyorum da ama gitmekten de vazgeçmiyorum.

 

Arkadaşlarım benim kardeşim gibidir. Onlarla olmaktan çok keyif alıyorum. Okul sonrası gidip kahve içmek ve sohbet etmek her gün yaptığımız bir aktivitemiz bizim. Bazen de spor salonuna gidiyorum ama çok nadir diyebilirim. Fırsat bulamıyorum ki. Arada da yürüyüş yapıyorum ormanlık alanlarda müzik dinleyerek. En çok pop müzik severim bu arada. Yerli ve yabancı fark etmez.

 

Kategoriler
Uncategorized

Ana Sayfa

Kategoriler
Uncategorized

30 days publishing for only $2

Kategoriler
Uncategorized

30 days for only $5